Produktai

VKPAK turi automatines ženklinimo mašinas slėgiui jautrioms popierinėms etiketėms, taip pat polietileno įvores ir viso kūno susitraukiančias etiketes. Mūsų automatinės sistemos gali būti sukonfigūruotos priekinėms, galinėms, apvyniojimo ir daugiašalėms programoms. Mūsų pažangiausios galimybės taip pat apima spausdinimo ir taikymo technologijas UPC kodavimui.

VKPAK gamina įvairiausias automatinio ženklinimo sistemas, kad atitiktų jūsų ženklinimo poreikius. Bet kurios automatinės ženklinimo mašinos širdis yra jos valdymo sistema. VKPAK sukūrė moderniausią šiandienos rinkos kontrolę su svaiginančiu variantų rinkiniu, kuris yra integruotas į visas mūsų ženklinimo sistemas. Be to, valdikliai pritaikomi specialioms programoms, kurias galbūt turite.

Nesvarbu, ar jums reikia viršutinės, apatinės, priekinės, galinės, apvyniojamosios dalies, kaklo ar bet kurio iš jų derinio, mes galime pateikti automatinę ženklinimo sistemą, atitinkančią jūsų poreikius. Šiame puslapyje rasite daugybę tipų automatinio ženklinimo įrangos tipų, tačiau nebijokite mums skambinti dėl visų jūsų turimų specialių poreikių, nes yra tikimybė, kad galime juos įtraukti į jums reikalingą ženklinimo sistemą.