Automatinė dėžutės dėžutės kampo ženklinimo mašina

Automatinė dėžutės dėžutės kampo ženklinimo mašina
Mašina plačiai naudojama kosmetikoje, maisto produktuose, medicinoje, kasdieniuose chemikaluose, elektronikoje, žaisluose, aparatūroje, plastikuose ir kitose pramonės šakose, ir gali būti naudojama įvairiems plokštumos ženklinimo būdams, o padengimo mechanizmo pakeitimas gali atitikti netolygų paviršiaus ženklinimą; mašina turi didelio stabilumo, gero ženklinimo efekto, be oro burbuliukų, raukšlių ir tikslaus ženklinimo pranašumus.

Ženklinimo mašinos parametrai
Etiketės ilgis10 mm ~ 300 mm
Etiketės plotis10 mm ~ 150 mm
Ritininės etiketės išorinis skersmuo300 mm ~ 350 mm
Roll Etiketės vidinis skersmuo70 mm ~ 75 mm
Tikslumas± 1 mm
Etiketės greitis30 ~ 120vnt / min
Konvejerio greitis5 ~ 25m / min
Tinkamas etiketės tipasLipni lipduko etiketė (galima naudoti skaidrią lęšį)
Darbinis oro slėgis0,4-0,6 MPa
Įtampa220 VAC ± 10 50 Hz
Galia1500W
Svoris230 kg
Bendras matmuo2000mm × 800mm × 1500mm

Pagrindinės funkcijos

1) Platus pritaikymo diapazonas gali patenkinti visų apvalių butelių ar „sqaure“ butelių ženklinimo poreikius, ženklinimas perjungimas tarp butelio yra paprastas, lengvai reguliuojamas

2) Etiketės tikslumas yra geras, etiketės apvažiavimas priima taisomąjį mechanizmą, juosta nenukrypsta, etiketės padėtis ir nuolydis yra reguliuojami, o reguliavimas neturi jokio negyvo kampo.

3) Etiketės kokybė yra puiki, pritvirtinkite elastingą preso dangtelio diržą, etiketė yra plokščia, be raukšlių, pagerinkite pakavimo kokybę.

4) taikymas yra lankstus, butelių stovėjimo tipo etikečių mašinoje yra automatinė butelių atskyrimo funkcija, ji gali būti gaminama vienoje mašinoje ir taip pat gali būti sujungta su gamybos linija.

5) Pažangus valdymas, automatinis fotoelektrinis stebėjimas, nenurodymas etiketėse, nestandartinė automatinė korekcija ir etikečių automatinis aptikimas, nuotėkio prevencija ir etikečių švaistymas.

6) didelis stabilumas, pagalbinė įranga veikia 7 × 24 valandas, „Mitsubishi PLC“, „Weinview“ ekranas, „KEYENCE“ butelio jutiklis, „Leuze“ didelio tikslumo etiketės jutiklis.

7) Reguliavimas yra paprastas, ženklinimo greitis, gabenimo greitis ir butelio atskyrimo greitis gali užtikrinti laipsnišką greičio reguliavimą, o reguliavimas atliekamas pagal reikalavimą.

8) Tvirtas ir patvarus, pritaikykite trijų juostų reguliavimo mechanizmą, visiškai išnaudokite trikampio stabilumą, visa mašina yra tvirta ir patvari. Jis pagamintas iš viso ss304 nerūdijančio plieno, kuris atitinka GMP gamybos reikalavimus.

„Automatic-Carton-Box-Corner-Label-Labeling-Details-Details“

Išsami informacija

Atvyniojimo mechanizmas

Tam naudojama ritininė etiketė. Mechanizmas veiks, kai mašina veiks.
- Etiketės naudojimas: lipni etiketė, sausa klijų plėvelė, elektroninis priežiūros kodas, brūkšninis kodas ir pan.
- Produkto naudojimas: produktai, reikalingi etiketėms ar plėvelėms pritvirtinti ant lygaus, didelio lanko paviršiaus

Traukos funkcija

Tai ištrauks etiketę, kuri padidins etiketės tikslumą. Tai paprasta struktūra, kurią lengva valdyti. ir gali užkirsti kelią etiketės ekskursui.

Jutiklis

Palaikykite ilgą laiką, be karšto, tikslaus aptikimo, paprastą valdymą. Kai mašina veikia, ji atpažins etiketę. Taip gali padidėti tikslumas.

Dengimo mechanizmas

Paprastas reguliavimas, standartinis formavimas, nėra raukšlių, nėra burbuliukų

Mašinos medžiaga

Tvirtas ir patvarus, pritaikykite trijų juostų reguliavimo mechanizmą, visiškai išnaudokite trikampio stabilumą, visa mašina yra tvirta ir patvari. Jis pagamintas iš viso ss304 nerūdijančio plieno, kuris atitinka GMP gamybos reikalavimus.

Komponentai

Didelis stabilumas, palaikanti įranga veikia 7 × 24 valandas, „Mitsubishi PLC“, „Weinview“ ekranas, „KEYENCE“ butelio jutiklis, „Leuze“ aukšto tikslumo etikečių jutiklis.

Rašalinis spausdintuvas

Jame gali būti įrengta rašalinių spausdintuvų mašina, kuri gali spausdinti gamybos datą ir serijos numerį, sumažinti butelio pakavimo procesą ir pagerinti gamybos efektyvumą.

Juostinis spausdintuvas

Jis gali būti komplektuojamas su juostos spausdintuvu, kuris gali spausdinti gamybos datą ir serijos numerį, sumažinti butelio pakavimo procesą ir pagerinti gamybos efektyvumą.

Taikymas

Jis gali būti naudojamas etiketėms, kartoninėms dėžutėms, įvairioms kortelėms, popieriaus lapams, išlankstytoms popierinėms dėžėms, PE maišeliams, knygoms ir panašiai, taip pat gali būti klijuojamas su apsauginėmis plėvelėmis ant įvairių gaminių paviršiaus.