Automatinė šlapių klijų etikečių klijavimo mašina

Automatinė šlapių klijų etikečių klijavimo mašina
Automatinė butelių drėgnų klijų etikečių klijavimo mašina automatiškai užklijuoja apvalią talpyklę iš stiklo, plastiko, aliuminio, naminių gyvūnėlių, kartono taros, apvynios etiketes vertikalioje padėtyje, naudodama šaltus klijus. Mašina yra tvirta, universali ir sukurta taip, kad būtų patikima ir padidintų darbo efektyvumą, be to, ji turi keletą išskirtinių funkcijų, kurios suteikia papildomų pranašumų.
1, drėgnų klijų ženklinimo mašina priima brandžią PLC valdymo sistemą
2, klijų etikečių mašinoje yra konvejeris, klijais įklijuokite etiketę ant butelio
3, Šlapių klijų etikečių klijavimo mašina plačiai naudojama apvalaus objekto ženklinimui tokiose pramonės šakose kaip maisto produktai, vaistai, kasdieninės cheminės medžiagos ir pan.

ModelisButelių klijų ženklinimo mašina
VAŽIUOKITEVariklio pavara perjungta
BUTELIŲ DIMETRASФ55-110mm
BUTELIO AUKŠTIS60—450mm
ŽENKLINIMO GREITIS50-120 vnt / min
ŽENKLINIMASPlotis: 20-220mm Ilgis: 80-370mm
MAŠINOS DYDIS2400 * 824 * 1100 mm
TIKSLUMAS± 1 mm
Įėjimo galiaAC 220V / 380V 50 / 60Hz 750W

Prekės savybės

* Veikimas: Šlapių klijų etikečių klijavimo mašinos etikečių dėžutė gali būti keičiama atsižvelgiant į skirtingą etiketės dydį.

* Medžiaga: Klijų ženklinimo mašina pagaminta iš nerūdijančio plieno SUS304

* Konfigūracija: Šlapių klijų etikečių klijavimo mašina priima gerai žinomas Japonijos, Vokietijos, Amerikos, Korėjos ar Taivano prekės ženklo dalis

* Remiantis užsukamu buteliu, buteliai juda tolygiau.

* Etiketės dėžutę galima valdyti, kad būtų patenkinti skirtingi ženklinimo prašymai.

* Etiketės dėžutės dydis gali būti keičiamas atsižvelgiant į skirtingą etiketės dydį. Operacija yra patogi ir lengva.

* Tam naudojamas klijų siurblys ir klijai gali būti naudojami sukamaisiais dažais. Tekančių klijų kiekį taip pat galima pakeisti, kad būtų patenkinti skirtingi ženklinimo reikalavimai.

* Palyginkite su lipniomis etiketėmis. Popierinė etiketė kainuoja pigiai.

Išsami informacija

Privalumai

1. Visa mašina naudoja 304 nerūdijančio plieno ir pažangaus aliuminio lydinio, kurie atitinka GMP reikalavimus.

2. Automatinis etikečių siuntimas, automatinis įklijavimas, automatinis ženklinimas, kuris labai pagerina ženklinimo efektyvumą.

3. Pažangi suderinama žmogaus ir mašinos sąsajos sistema, paprasta ir intuityvi, pilna funkcijų ir turtingos internetinės pagalbos funkcijos.

4. Naudojant sukamuosius varžtus, nukreipiančius butelius ant konvejerio, butelis veikia sklandžiai, o padėtis yra patikima. Naudojant valcavimo mechanizmą, etiketės klijavimas yra geras, ženklinimo patikimumas yra didesnis, apsaugos įtaisas yra be buteliuko, be etiketės, be pastos, be etikečių ir pan.

5. Didelio grynumo vario klijų dėžutė derinama su nerūdijančio plieno voleliu, kad procesas būtų tikslus. Klijų storis gali būti reguliuojamas atsižvelgiant į poreikį, o klijai yra vienodi, kad būtų pašalintos klijų atliekos ir klijų nutekėjimo reiškinys.

6. Specialus guminis volas apdorojamas keliais procesais be deformacijos ir atsparumo dilimui. Klijai yra vienodi ir lengvi, o klijų kiekis sutaupomas.

7. Pažangus valdymas, automatinis fotoelektrinis stebėjimas, kai nėra objekto ir etikečių, nėra etikečių automatinio taisymo ir automatinio etikečių aptikimo funkcijos, kad būtų išvengta klijų nutekėjimo ir etikečių švaistymo.

8. Naudojant vakuuminę siurbimo sistemą ir diržą bendradarbiaujant, etiketė gali būti tolygiai užklijuota ant butelio.

9. Naudojant dažnio keitiklį, galima laisvai reguliuoti variklio greitį ir laisvai valdyti etikečių talpą.

10. Jis gali dirbti vienas, taip pat gali sujungti gamybos liniją.

11. Klijų dėžės, dengto guminio rato ir besisukančio bokšto atskyrimo dizainas yra paprastas ir greitas valymas.

12. Visą mašiną parenka visame pasaulyje garsi elektrinė konfigūracija, kad būtų užtikrinta kokybė, kad ji būtų stabilesnė, ilgesnis naudojimas ir mažiau priežiūros.

13. Ženklinimo, gabenimo ir butelių atskyrimo greitis gali padėti reguliuoti greitį ir reguliuoti pagal poreikį.

14. Reguliavimas yra paprastas, galima greitai sureguliuoti ir patenkinti įvairias butelio specifikacijas nedidelį skaičių dalių, tokių kaip bokštelis, vakuuminis diržas ir pan. Koregavimo koeficientų galima maksimaliai neįtraukti.