Automatinis orientavimo apvyniojimas aplink etikečių klijavimo mašiną

Automatinis orientavimo apvyniojimas aplink etikečių klijavimo mašiną
Orientuotą „Wrap Around“ etikečių klijavimo mašiną valdo servovariklis (etiketės tikslumas yra 1 mm). Jis tinka bet kokio tipo apvaliems konteineriams. Visos etiketės aparato elektrinės dalys yra pagamintos Taivane arba Japonijoje. Trijų taškų laikymo mechanizmas leidžia tiksliai tiksliai pažymėti apvalų buteliuką. Pneumatinė apvyniojimo stotis, užtikrinanti universalų butelio skersmenį. Automatinė padėties apklijavimo etikečių klijavimo mašina, skirta ant etiketės ant paviršiaus ar kito išlenkto paviršiaus apskritimo, skirta maistinių stiklinių naminių gyvūnėlių plastikinių apvalių butelių, stiklainių, skardinių, skardinių ir kt. Jame yra pasirinktinis apskritimo padėties nustatymo įtaisas, suprantamas nurodytos padėties viengubo ar dvigubo lipduko ženklinimas.

Ženklinimo tikslumas± 1 mm (išskyrus produkto ir etiketės klaidą);
MaitinimasAC220V 50 / 60Hz 700W
Konvejerio greitis5 ~ 25 metrai per minutę;
Ženklinimo greitis10 ~ 35vnt / min (susijęs su produktu, etiketės dydis);
Lipduko greitisŽingsninis variklis: 5 ~ 19 metrų / min
Servo variklis: 5 ~ 25 metrai per minutę
Taikymo butelio dydisIšorinis skersmuo: ~ 25-100 mm;
Aukštis: 25mm ~ 300mm;
Taikomas etiketės dydisEtiketės ilgis: 20mm ~ 290mm;
Etiketės plotis (popieriaus popieriaus plotis): 20mm ~ 120mm; 180 mm (pasirinktinai)
Vidinė dia. popieriaus ritinio~ 76mm
Išorinė dia. popieriaus ritinioMaks. ~ 300mm
Dydis (L * W * H)2000mm × 1150mm × 1500mm
Svoris185 kg

Funkcijos:

1. Turėkite pozicionavimo funkciją pagal savo pasirinkimą. Taip pat gali realizuoti vieną lipduką arba du lipdukų etikečių režimą.

2. Patogu reguliuoti etiketės galvutę, kad būtų užtikrintas tikslus ženklinimas, etiketės greitis automatiškai sinchronizuojamas su konvejerio juostos greičiu.

3. Konvejerio linijos greitį, slėgio juostos greitį ir etiketės išvesties greitį galima nustatyti ir pakeisti PLC žmogaus sąsaja.

4. Naudokite garsaus prekės ženklo PLC, pakopinį ar servo variklį, tvarkyklę, jutiklį ir kt., Geros kokybės komponentų konfigūraciją.

5. Tinka apvalių butelių fiksuoto taško ir padėties ženklinimui.

6. Naudokite guminį ratų diferencialo atstumo mechanizmą, inverterio greičio keitimą, padalytą į bet kokį atstumą. Keičiant gaminius nereikia keisti specifikacijos dalių.

7. Naudokite importuotą gerai žinomo prekės servo variklį, užtikrindami greitį, tikslumą ir stabilumą.

8. Naudojant cilindro padėties nustatymą, greitą veikimą ir pritaikymą įvairioms gaminių specifikacijoms.

9. Guminis ratas, riedantis ant etikečių, ilgas tarnavimo laikas. Padėties žymėjimas yra labai tikslus ženklinimas.

10. Ženklinimo tikslumas ± 0,5 mm.

Kitos papildomos įrangos įvadas:

1. Gali būti tiekiami skirtingi plokščio paviršiaus, apvalaus ženklinimo, kūginio vyniojimo ženklinimo sprendimai. Vienu gaminiu galima užklijuoti vieną lipduką, du lipdukus ar daugiau lipdukų, taip pat vienu lipduku galima užklijuoti vieną, dvi, tris ar daugiau pusių etiketes.

2. Mes galime pateikti jums pasirinktinį butelių atšifravimo pasukimo stalą, kurį galima prijungti tiesiai prieš ženklinimo mašiną, operatoriai gali įdėti butelius ant sukamojo stalo, tada sukamasis stalas nusiųs butelius į etikečių mašiną į etikečių mašiną automatiškai.

3. Jis taip pat gali atitikti svorio tikrintuvą, metalo detektorių, butelių užpildymo mašiną, dangtelio mašiną, gali siuvimo mašiną, dangčio įspūdingą mašiną, rašalinį / lazerinį / TTO spausdintuvą ir kt.